• Wypełnianie zmarszczek twarzy i dekoltu- kwas hialuronowy - uzyskujemy spłycenie i wygładzenie zmarszczek podając bezpośrednio do skóry wypełniacze zmarszczek zawierające egzogenny kwas hialuronowy, identyczny pod względem budowy z endogennym – naszym własnym – powstałym w skórze. Zabieg wypełnienie zmarszczek polega na śródskórnym podaniu pod zmarszczkę żelu zawierającego kwas hialuronowy w postaci zastrzyków. W efekcie następuje redukcja lub likwidacja zmarszczek.
     
  • Wolumetria - polega na korekcji objętości tkanek miękkich twarzy, poprzez przywracanie utraconej objętości oraz poprawianiu zarysu twarzy, szczególnie w miejscach, gdzie nastąpiło np. zmniejszenie ilości tkanki podskórnej.
     
  • RadiesseTM - zabieg na bazie hydroksyapatytu wapnia- oprócz działania wypełniającego zmarszczki, służy do modelowania konturu twarzy. Zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę, jednak bez nadmiernego dodawania objętości.
     

 

Która kobieta nie marzy o tym, by zachować piękny i młody wygląd na długie lata? Na szczęście dzisiejszy rozwój medycyny estetycznej pozwala na to, by w prosty sposób i bez chirurgicznych interwencji móc wyglądać jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Wypełnianie zmarszczek to bardzo prosty zabieg, który jest szybki i bezpieczny, a jednocześnie daje perfekcyjne efekty – zmarszczki zostają, w zależności od stopnia zaawansowania, albo całkowicie usunięte, albo wyraźnie zredukowane. Wypełnianie zmarszczek daje wyniki, których nie jest w stanie nawet w połowie zapewnić żaden dostępny na rynku kosmetyk przeciwzmarszczkowych. Co prawda, coraz więcej kosmetyków zawiera kwas hialuronowy – jeden z głównych składników, jakie wykorzystuje wypełnianie zmarszczek – jednak tylko ów zabieg potrafi maksymalnie wykorzystać właściwości tej substancji. Jednocześnie po wypełnianie zmarszczek chętnie sięgają kobiety, które z różnych przyczyn mają pewne obiekcje do botoksu. A najważniejsze jest to, że efekty pojedynczego zabiegu utrzymują się przez długi czas.